דף הבית :: מחלקת ייעוץ עסקי וכלכלי
24 | 08 | 2019
שירותים מקצועיים
כדאי לדעת...
 
 
באנר
Hebrew (Israel)
מחלקת ייעוץ עסקי וכלכלימחלקת ייעוץ עסקי וכלכלי - אודות המחלקה

מחלקת ייעוץ עסקי וכלכלי מטפלת בליווי עסקי וכלכלי ללקוחות המגזר העסקי. הליווי מתחיל בשלב ההיתכנות העסקית, ממשיך בכתיבת התוכנית העסקית ובהגשת מסמכים כלכליים למכרזים ובנקים. למחלקה ניסיון רב בבדיקות כדאיות השקעה בחברות, תוך ניתוח מעמיק של החברה הנרכשת, בכל היבטיה. כמו כן המחלקה מתמחה בניהול תזרימי מזומנים ומלווה חברות הנקלעות לקשיים כלכליים.  מבין סיפורי ההצלחה של המחלקה, אנו גאים לזקוף לזכותנו את הטיפול בלקוחותינו ובלקוחות חדשים שהצטרפו למעגל לקוחותינו בתום מבצע "עופרת יצוקה", שבמסגרתו סייענו לעסקים בכל הקשור לפיצויי הממשלה לעסקים בדרום. סיפור ההצלחה הניב החזרים ללקוחותינו בסך מיליוני שקלים. ההחזר נעשה על פי נוסחאות של מס הכנסה, בדיקת מחזורים של הלקוח ומשכורות ששילמו לעובדים בזמן המלחמה. כתוצאה של עבודה מקצועית ומדויקת הצלחנו להחזיר ללקוחותינו את כל הפיצויים שנדרשו על ידינו. בראש המחלקה עומדת הגב' מיטל מלול, כלכלנית.

פרטים ליצירת קשר ישיר:

מיטל מלול

מנהלת מחלקת ייעוץ עסקי וכלכלי

דואר אלקטרוני: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

טלפון : 08-6283685, שלוחה 113

 
ליווי חברות הנקלעות לקשיים כלכליים
אצלנו במשרד רואי חשבון מייק דרזי ושות' קיימת התמחות ייחודית בליווי חברות הנקלעות לקשיים כלכליים ואנו בעלי נסיון עשיר בליווי מס' רב של לקוחות בתחום הזה עם סיפורי הצלחה בסופם!בתהליך הליווי, אנו מסייעים ומייעצים לחברה בתהליך הפנייה לבנקים ולמוסדות פיננסיים אחרים על מנת לאשר לחברה קבלת הלוואות נוספות. במסגרת תהליך הליווי אנו מכינים עם הלקוח את כל המסמכים הנדרשים כדי לצלוח את התהליך ואף מלווים את הלקוח לדיונים במוסדות פיננסים, ביטוח לאומי, מס הכנסה ועוד. יש בידנו את הידע והמקצועיות הנדרשים על מנת למצות את כל האפשרויות הפיננסיות העומדות בפני החברה, לסייע לה להיחלץ מהקושי הכלכלי ולעזור לה בתכנון עתידי שיכול למנוע הישנות של מצב כזה בעתיד.
 
תכניות עסקיות
מסמך הפונה לשותף פוטנציאלי בעסק קיים, או בעסק שאינו קיים ונמצא בשלב התכנון, מסמך זה מספק ידע והבנה על העסק ועל האופן שבו הוא מתעתד להרוויח כסף.

תוכנית זו משמשת בדרך כלל את בעלי העסקים בגיוס אשראי בנקאי מוגדל, משקיעים פוטנציאליים וארגונים הנותנים הלוואות (כדוגמת: "דרומה לעסקים").

 
תקציבים

הכנת תקציבים הם כלי ניהולי שמטרתו תכנון נכון של הכנסות והוצאות החברה לתקופה מסוימת לפני פעילות עתידית של הארגון. את תהליך הכנת התקציבים ניתן לעשות עבור השנה העוקבת לשנת המס הנוכחית או עבור אורך חיים של פרויקט מסוים. כל זאת בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ובפיקוח צמוד של משרד רואי חשבון מייק דרזי ושות'. בתום שנת המס או בתום הפרויקט נערך תהליך בדיקה הקובע את מידת העמידה של החברה בתקציבים שהוקצו ומופקות מסקנות. זהו כלי ניהולי-כלכלי ממדרגה ראשונה בחשיבותו עבור על עסק באשר הוא.

 
תחשיבי עלות תועלת ותחשיבים כלכליים
בתחשיבים כלכליים ותחשיבי עלות תועלת נבדקות אפשרויות השקעה בפרויקטים עתידיים. לאחר תהליך של איסוף נתונים והפקת המסקנות, אנו ממליצים ללקוח על מידת כדאיות ההשקעה בפרויקט.שירות זה המוצע ע"י משרד רואי חשבון מייק דרזי ושות' ייחודי ויכול לחסוך ללקוח כספים רבים מחד, או למנוע ממנו להיכנס לפרויקטים מסוכנים מאידך.
 


Copyright © 2019 משרד רואי חשבון מייק דרזי ושות' | יהושע הצורף 9, באר-שבע | טלפון:08-6283685| כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת